Nāc un sāc kopā ar mums!

 

2018./2019. gada sezonā Ādažos kuplā draugu lokā ar vērienīgu koncertu nosvinējām 5 gadu jubileju.

Esam pateicīgi Ādažu novada domei par sniegto atbalstu, līdzfinansējumu tērpu šūšanā un doto iespēju būt dejotāju kuplajā pulkā Latvijā (arī 100-gades deju svētkos), un pateicīgi Ādažu Kultūras centram par atsaucību, iespēju dejot uz lielās skatuves, aicināt ciemos draugu kolektīvus uz kopīgiem sadanču koncertiem. Mēs esam atpazīstami – paši jau gados, bet sirdīs vēl jauni un lepojamies ar Ādažiem – vietu, kur dzīvojam dejojot! 

Šo 5 gadu laikā esam piedalījušies visās deju skatēs Latvijā, koncertos novados un koncertos ārpus mūsu Dzimtenes robežām. Esam sasnieguši jau pieklājīgu vietu senioru grupā Latvijā un mūsu mērķis ir neapstāties, bet augt.

Esam entuziasma pilni, mācīties griboši, pacietības pilni un gatavi piedalīties jaunos projektos! 

Mīlam ceļot un dejot ceļojot. Šogad mūsu ceļojums sniedzas līdz Spānijai.

Mūsu moto: 

“Iemācies dejot, citādi debesu eņģeļi nezinās, ko ar tevi iesākt! Deja piedalās mīlestībā uz dzīvi. Deja tevi pagriež pret debesīm, vienalga, uz kuru pusi tu pagriezies!”

Aicinām mūsu pulkam pievienoties jaunus dejotājus, kuri vēlas iemācīties darīt vēl ko neapgūtu, kuri ir ar mieru pavadīt dažus aktīvus vakarus, vienlaicīgi uzlabojot savu veselību. Pēc labi pastrādāta darba – brīvdienas ar deju balli.

Ceram, ka arī Tu vēlies būt kopā ar mums.

Uz drīzu satikšanos otrdienās, ceturtdienās Gaujas ielā 16, 2. stāvā!

 

Senioru deju kolektīvs “Dēka”